Правила прийому

ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ У 2024 РОЦІ

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

У 2024 році для допуску до вступного іспиту з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії / доктора мистецтва потрібні результати єдиного фахового вступного випробування (ЄВІ).

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ),  здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти з 7 до 29 травня (для участі в основній сесії) і з 17 до 21 червня (для участі в додатковій сесії  у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації) за умови особистої присутності вступника / вступниці та/або дистанційно.

ЄВІ проводиться Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) (https://testportal.gov.ua/).

Докладна інформація про реєстрацію для складання ЄВІ у  за посиланням https://testportal.gov.ua/yedynyj-vstupnyj-ispyt-dlya-vstupu-do-aspirantury/.

 

Відповідно до календарного плану  єдиний вступний іспит (ЄВІ) проводитимуть у дві сесії:

  • основна сесія: 24 червня —  15 липня;
  • додаткова сесія: 31 липня —  14 серпня.

Основний етап реєстрації триватиме із 7 до 29 травня включно. 

Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань».

У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до  26 липня – учасники додаткової сесії.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.

https://testportal.gov.ua/yedynyj-vstupnyj-ispyt-dlya-vstupu-do-aspirantury/

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ 2023

Прокрутить вверх